Kategoriler

Batman Ofis Büro Taşıma

Resim

Nakliyat hizmetleri oldukça farklı alanlarda yapılabilmektedir. Bakıldığında bu hizmettin verildiği alanlardan biri de ofis taşıma olarak bilinmektedir. Ofis taşıma işlemleri diğer göre biraz daha farklı olmaktadır. Oldukça geniş bir yapısı olan ofis taşıma işlemlerini çok büyük titizlikle yapılması gerekiyor. Lüks Batman evden eve nakliyat firması olarak ofis taşıma işlemlerini sizlere en güvenli aynı zamanda en profesyonel şekilde sunuyoruz. Ofis taşıma işlemlerini sadece şehir içinde değil aynı zamanda şehirler arası olarak da sizlere sunuyoruz. Firma olarak Türkiye'nin tüm bölgelerine hizmet veriyoruz. Ofis eşyaları çok fazla önem arz ettiği için bunun önemini biliyor ve oluşabilecek zararları önlem alıyoruz. Bilindiği gibi ofis eşyaları arasında çok önemli bilgiler aynı zamanda kırılgan eşyaları bulunabilir. Kırılgan eşyalar için en modern paketleme işlemlerini yapıyor ve diğer belgeler için de hiçbir zarar gelmeyecek şekilde muhafaza etmenin en iyi yöntemlerini seçiyoruz. Nakliye hizmeti çok önemli bir hizmet olduğu ve uzun mesafelerde eşyalarını kırılma ihtimalinin olduğu bir sektör olduğu için aldığımız önlemlerin başında sigortalama işlemi de yer almaktadır. Lüks Batman nakliyat firması olarak tüm eşyaları yaptığımız sözleşme gereğince sigortalı atıyor ve başına gelebilecek sorunlarda maddi olarak sizlere gerekli ödemeyi yapıyoruz.
Ofis Taşıma İşi Nasıl Yapılır ?
Ofis taşıma işlemleri evden eve nakliyat biraz farklılık göstermektedir. Ofis eşyalarının genişliği çok fazla olduğu için taşınma işlemi oldukça fazla zaman almaktadır. Ayrıca bundan dolayı fiyatlarda da belli başlı farklılıkların olduğu söz konusudur. Ofisler ayrıca sadece küçük değil büyük çaplı da olabilmektedir. Bu yüzden içinde bulundurulan eşyaları sayıları oldukça fazla olabilmektedir. Genellikle birçok firma mesafe bazlı ofis taşıma fiyatları sunarken bazıları ise eşyaların fazlalığına göre fiyatlarda artış yapabiliyor. Bu yüzden hizmet alacağınız firma ile bunları detaylı bir şekilde konuşmanız aynı zamanda bu detayları sözleşme imzalayacağız zaman ekli değilse ekletmeniz gerekiyor. Anlaşma yapıldıktan sonra yapılması gereken ilk işlem eşyaların cinsine göre ayrımı yapmak olarak söylenebilir. Örneğin dosyaları için ayrı bir paket kullanılırken diğer süs eşyası gibi ürünleri başka bir paketi katmak doğru olacaktır. Ayrıca çalışanların eşyalarını da farklı farklı paketleri yerleştirerek eşyaların hem karışmaması hem de yeni taşınacak yerde daha kolay ayırt edilmesine yardımcı olur. Ofis taşıma işleminde dikkat edilmesi gereken bir değeri basamak ise paketleme işlemi sırasında her ürünün üzerine ne tür bir ürün olduğu ve nereye ait olduğunu belirten bir belirteç yapıştırmak gerekiyor. Günümüzde paketleme işlemlerini firmalar yaptığı için bu konuda profesyonel olmakla beraber her konuda sizlere yardımcı olmaktadır.
Ofisler bazen zemin katta değil daha yüksek katlarda da olabilir. Bu durumda masa ve dolap gibi önemli eşyaların taşınması biraz sıkıntılı olabilir. Bu yüzden hizmet alacağız firmadan asansörlü araçların alıp almadığını sormak ve ona göre hizmet almak doğru bir seçenek olacaktır. Star Batman nakliyat firması ofis taşıma işlemleri sırasında sizlere en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak için ofisim konumuna göre size araç gönderme yapmaktadır. Ayrıca Lüks Batman evden eve nakliyat firması taşıma işlemlerini hem şehir içi hem de şehirlerarası yapıyor ve verdiği hizmeti rakiplerine göre oldukça cazip fiyatlara sunmaktadır. 

Bizi Takip Edin

X
Whatsapp
Hemen Bizi Arayın !